Kdo se bojí… čtěte!

Přemýšlíte, že byste nám zaslali svůj text k posouzení, a stále to odkládáte v hrůze v obavách z naší reakce? Máte strach z příliš příkrých slov? A znáte to pořekadlo o bojácném človíčku a lese?

Autor zvaný Lišák, jinak také jeden z prvních statečných, co nám zaslali své texty, vám možná pomůže se rozhodnout. Svěřil nám své texty a po ujištění z naší strany, že může obdržené komentáře zveřejnit (velmi si ceníme i jeho slušného chování, neboť se nejprve zeptal, zda tak může učinit), to udělal na stránkách svého blogu.

Sami se tedy můžete přesvědčit, jak výstupní komentář od Triumvirátu vypadá. Tak co, ještě vás jímá hrůza a děs? Nebo ubylo pekelných plamenů, hromů a blesků, které jste  slyšeli na pozadí svých myšlenek, jen vás napadlo využít té příležitosti, co nabízíme?

Jak vidíte, rozbor vašich textů vůbec nemusí končit tím, že dostanete mail s komentáři. Stále vám něco vrtá hlavou? Chcete se pochlubit kamarádům, čtenářům a fanouškům, jak jste obstáli? Máte chuť se v textech dál rýpat třeba i formou veřejné diskuse (protože i my jsme tvorové omylní a jedineční a v komentářích najdete pouze naše názory, ne absolutní pravdy)? Vše záleží jen na vás – někdo je spokojený s výsledky, jiný se chce ještě pobavit. Ničemu se nebráníme. (Jen nám prosím dejte vědět třeba formou krátkého mailu, nesedíme 24/7 u počítače, ani nejsme napojeni na virtualitu, byť to tak někdy vypadá.)

 

3 komentáře u „Kdo se bojí… čtěte!“

    1. Odpověď bude už brzy následovat (v závislosti na našich zaměstnavatelích – nechci zbytečně slibovat, ale – do konce příštího týdne?).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *