PF 2014

Je to tu. Středeční článek dostanete hned teď na začátku středy, abychom to mohli oslavit pěkně spolu.

Nevím, jestli si dokážete představit potíže, které tohle video doprovázely. Nakonec to odnesla Sikarova část, u které se defekt projevil až po konverzi. Budete ho musetl holt přežít rozblikaného. Ale myslím, že ho to plně vystihuje…

Prostě… Prostě… Všechno nej, jo?

9 thoughts on “PF 2014”

 1. Zdravím.

  Príma video. Také přeji vše nej do nového roku a ať se vám všem daří jak po stránce profesní, tak i… No prostě: samá pozitiva a trochu toho štěstí a zdraví nevyjímaje!

  šíma

 2. Krásné přání. Vyvolalo ve mně nostalgické pocity z doby před patnácti lety, kdy nám ve škole pouštěli sponzorské instruktážní video o kloubových spojích plastových trubek 🙂

  Vám tedy přeji také všechno nejlepší. Hlavně spoustu kvalitní literatury s promyšlenými a neotřelými příběhy, barvitým prostředím a bez hrubek! A potom také obrovskou hromadu peněz, protože kdo ji má, může si dovolit i hromadu času. Času na osobní rozvoj, času na rodinu, na sport, na zdraví… a zejména si může koupit nejdůležitější věc ve vesmíru – Bugatti Veyron ze zlata a diamantů.

  M.

 3. Ekyelka byla dabovaná? 😀 A Cirrat, tebe bych se snad i bála 😀 Ale sluší. Pobavili jste mě, to teď potřebuju. Taky přeju hodně štěstí.

  1. Ne, já nejsem dabovaná! Tohle vyvádí technika, když se ji snažím přinutit, aby spolupracovala!
   *prsk, kchchchchch!*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *