Krátce březnově

8081JPG

Protože teď stíhám jen máloco, jen vám ve zkratce sdělím, co je u nás nového:

Díky skvělému Janu Povýšilovi máme oficiální fotky Triumvirátu. Pro další mrkněte na stránku O nás, kam jsem je díky překonání své lenosti konečně vložila. Jsme tedy celí jednotní.

Čirou náhodou jsme zjistili něco naprosto neskutečného: za loňský rok tyto stránky navštívilo bezmála 5 000 lidí. Teď se bavíme o unikátních návštěvnících, jak je zaznamenala služba Google Analytics. Nebýt toho, že se nás na to někdo zeptal, ani by nás nenapadlo po tom pátrat. Nicméně podívejte se sami:

stat_2013

 

Oslavili jsme to se Sikarem panákem Metuzaléma, jak to oslavila Eky, to nevím, protože si nejsem jistá, jestli jsme jí to pro samé slavení nezapomněli sdělit. Až mě uvidíte, jak si nesu hlavu v podpaží, víte, že mi ji urvala právě ona.

Tuhle padl dotaz na to, zda nezaložíme fórum. Napíšu i sem, co jsem psala na facebook – Ano, uvažovali jsme o něm, ale dokud nebudeme mít několik set pravidelně komentujících čtenářů, bude to fórum stejně mrtvé. Nic proti mlčícím čtoucím, ale zatím nemáme takový komentářový provoz, aby bylo něco takového potřeba.

Měli jsme v plánu být na Festivalu Fantazie, ale z organizačních důvodů hlavního člena výpravy, který nás na Pragoffestu vzal pod svá křídla, z toho sešlo. Zkusíme propátrat, jestli bychom se tam nedostali sami za sebe, ale nebudeme tlačit na pilu.

Taky jsme drobně pozměnili motto těchto stránek. A konečně jsme se rozhoupali k tomu, objednat si vizitky. Musím se pochlubit:

T3

Vůbec nám nebude vadit, pokud se rozhodnete si tenhle obrázek prsknout někam na svoje stránky. Ba naopak, bude nám ctí.

Jinak tento týden ještě došlo k dalším pracovním převratům, díky kterým snad budu mít zase čas na pravidelné psaní článků.

Letím dál, howgh!

21 thoughts on “Krátce březnově”

 1. Gratuluji k návštěvnosti, věřím, že stránky ještě porostou. Nezbývá mi, než Vám popřát mnoho úspěchů do budoucna k případným dalším pěti tisícům unikátních návštěvníků. Ať se Vám daří :-).

 2. Ještě aby ne, tyhle stránky sem našla více méně náhodou, ale od té doby jsou v seznamu mých oblíbených záložek. Nic vás tak nenakopne ke psaní jako články o samotné činnosti, napsané s humorem a nadsázkou, a přesto velmi trefné a výstižné!

 3. No vida. O samolepku Triumvirátu jsem přišla s Oparem, ale vizitky jsou taky cool. Na blog ji možná šoupnu, jenže si furt hraju s myšlenkou, že ho finálně smažu (stalkersss) a tak by to asi nemělo smysl. Uvidím!
  Rozhodně gratuluji k návštěvám. Vyhoupli jste se teda pěkně rychle :).

 4. To s tím FFkem je škoda… Ale podle mě není problém tam přednášet, i když tam není nikdo, koho znáte. Mě nikdo „pod křídla“ také nevzal (vůbec jsem se s nikým nedomlouvala, prostě jsem se přihlásila přes systém a přišla tam a odpřenášela – žádný problém) a už jsem tam přednášela několikrát. Dělá se to normálně přes přihlašovací systém Amber.
  Ale můžete taky zkusit kontaktovat vedoucího linie (teď ale nevím, kdo to na FFku bude) nebo přímo Vaška Pravdu. Vzhledem k tomu, že vaše přednášky měly na Pragáči takový úspěch, by byl určitě rád, kdybyste přednášeli i na Festivalu Fantazie.

  1. Ahoj, svět knihy nás oslovil – a požádal o nikoli nepodstatné zápisné, takže jsme se rozhodli se minimálně protentokrát neúčastnit.

  1. To bychom mohli. To bychom určitě mohli. A kromě „standardního“ loga, nechtěl bys udělat nějaké motivy, které bychom na ně mohli použít?

 5. A tak na XB-1 je také tak všeho všudy deset lidí v diskuzích a to fórum tam sice není nejaktivnější, ale hodí se 🙂
  Aspoň bychom vám tu nemuseli spamovat články OT diskuzemi 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *