Video a audio z T3conu + pár oznámení

Vážení a drazí, ač se T3con odehrál začátkem tohoto měsíce, slíbená videa (a audio!) tu máte až dnes. Když už byl konečně čas na to je řešit, přeci jen to byl trochu zdlouhavý proces. Stažení nějakých 15 GB a následné nahrání na YouTube zabere dost času. Proto místo normálního pondělního článku zde máte toto.

Stručně a jasně, tady to máte. Bohužel trochu zlobila kamera, takže tam není vše ve vysoké kvalitě. Za natáčení mockrát děkujeme Stevkovi a Jiřímu Kábrtovi.

Kdo by měl zájem jen o audio, nechť stahuje zde. Heslo je t3con. Za natáčení stejně moc děkujeme Teronovi.

Pochopitelně taky musíme poděkovat Mílovi Linců (a pogratulovat mu k potomkovi!) za organizaci a Leonardu Medkovi za skvělé povídání na závěr.

T3con měl úspěch, jak jste mohli vidět na fotkách na našem Facebooku. Doufáme, že ten, který proběhl, nebudeme nazývat pouze T3con, ale T3con 2016, protože bychom si podobnou akci rádi zopakovali.

Jako bonus jsme také na kanál nahráli naše první video (Kakofonixitida a hyperdetailitida), které bylo původně na Cirratině kanálu. Skutečný bonus spočívá v tom, že u této verze si můžete pustit titulky.

Na závěr mám tři zprávy:
1) Správce webu jsme již našli.
2) Máte už jen pár dní na odeslání povídky do soutěže New Weird. Teď si počkejte na vyhlášení naší soutěže.
3) Během července budu dost často mimo internet a obecně budu mít víc povinností. Vydávání pondělních článků během toho měsíce (plus první pondělí v srpnu) bude více než nepravidelné.

Díky za pozornost

Sikar

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *