Prázdninové psaní Triumvirátu 2016 – Info III

V tuhle chvíli, tedy kolem deváté večer se třemi hodinami do uzávěrky, nám přišlo 19 soutěžních povídek, žádná diskvalifikace (finální číslo vyvěsím v aktualitě během zítřka, vzhledem k zítřejším pracovním povinnostem dnes usnu pravděpodobně ještě před půlnocí).

Zároveň se nám zvedl počet porotců na sedm, šťastné to číslo. Markétu jsme vám představili v prvním infu, nás už znáte (anebo nás můžete poznat na stránce O nás, jak překvapivé), tak nám nezbývá, než Vám představit zbylé tři.

Vezmu to v pořadí, v jakém jsem od nich dostala jejich vlastní slova:

Viviana Stellata:

Občanské jméno má, ale nepoužívá ho, dokud není přinucena. Vystudovaná grafička, pracuje ovšem mimo obor, kde a jak se dá. S vlastní tvorbou střídavě úspěšná. Mimo to nadšená literární mrmlalka, oddaná sebevražedné misi zvelebování wattpadové (sub)kultury. Z tohoto bojiště notně otřískaná, celkem shovívavá k menším gramatickým chybám, pokud je dílko v pořádku po stránce stylistické a příběhové. Pokouší se i v nejhorším balastu najít aspoň nějaké to pozitivum. Mírně až středně alergická na politické a jiné agitky, filozofické traktáty a osobní citové výlevy maskované za povídky. Naopak vítá originalitu, věrohodné charaktery, svěží rozhovory a překvapivé pointy – což moc překvapivá pointa medailonku není, ale je to pravda.

Benedikt:

Tvor, zabývající se už nějakou dobu  sffh, z toho především fantastikou, jsem poměrně sebekritický v ohledech vlastní tvorby, ovšem snažím se o objektivitu a nadhled u ostatních. Myslím, že jsem přečetl dost, abych dokázal najít a ocenit slušný příběh.
Pokud mě zaujme příběh, který čtu, dokážu prominout malé gramatické chyby.
Zájmy: četba, šerm, přátelé…

Lina Dee:

Vlastní jméno sděluje jen v krajní sebeobraně, protože zná lepší způsoby, jak unavit prsty či mluvidla. Živí se každou chvílí něčím jiným, nejčastěji jídlem, a pokud vám jde o zaměstnání tak nikdy nedělala nic, co by stálo za řeč. V literatuře se cítí jako doma, vyrostla v knihovně a pravidelně spí s knihou pod polštářem, čím získala dojem, že je kompetentní díla nejen číst a psát, ale i soudit.

Jak vidíte, hezky se nám to rozrůznilo – a vy se tedy můžete těšit na sedm komentářů ke svým povídkám.

A jinak se Triumvirát na vás velmi těší na CONiáši/Parconu, kde bude přednášet Sikar. Dokonce oficiálně a na pódiu a tak vůbec…

CONiáš - Parcon 2016

One thought on “Prázdninové psaní Triumvirátu 2016 – Info III”

  1. No páni, tak to jsem fakt zvědavá, jak to dopadne. A sedm porotců, to je bomba! Tak hodně hezkého čtení vám přeji!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *