Pošlete nám svoji knihovnu!

Vážení a drazí, máme pro vás malou výzvu. Při natáčení našeho posledního videa jste si mohli všimnout záběru na stůj s vyskládanými knihami. Původní idea byla, že zabereme celou knihovnu u nás doma, ale tento nápad jsem musel kategoricky odmítnout. Důvod byl prostý – v té době jsme se stále stěhovali domů a v knihovně se nacházela asi tak čtvrtina všech knih. Uznejte, že to jsem prostě nemohl nemohl ukázat.

Vzhledem k tomu, že k tomuto tématu máme nápad na další video, jsme se rozhodli k následujícímu kroku. Na začátek videa bychom rádi umístili slideshow fotografií více knihoven. Nejen těch našich, ale i vašich. Pochopitelně anonymně, nikde by nebylo, kdo nám fotku poslal (snad leda, pokud byste si výslovně přáli fotografii úchvatné sbírky spojovat se svojí osobou).

Pokud se tedy chcete pochlubit tím, kolik máte zaplněných polic, a pomoci nám tak s dalším videem, račte směle posílat fotky na adresu info(zavináč)triumvirat(puntík)cz!

Sikar

11 thoughts on “Pošlete nám svoji knihovnu!”

  1. Moje knihovna je na více částí, z nichž ty hlavní jsou od sebe vzdáleny přes okres… a jedna část je vyskládána ve starožitné skříni na místech, kde vzorné předkyně hospodyně mívaly za sklem vyloženo povlečení… Ale právě proto nafotím! 😀

  2. Mnj, zajímavé, škoda, že mám momentálně knihovnu na více místech různě po republice. Screen seznamu e-booků nestačil by? (Je impozantní!)

  3. V mých knihovnách jsou knihy ve dvou až třech řadách…
    Kdysi jsem měl mezi knihami i jednu falešnou se zlatým nápisem XI na hřbetě v pseudokožené vazbě. Uvntiř byla na řemíncích uvázáná placatice ušlechtilého alkoholu.
    Knihu si půjčil brácha a od té doby jsem ji neviděl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *